سخن امروز :
دیالوگ: تفنگ‌تون فقط یه وسیله‌ست، ‏اون چیزی که می‌کشه یه قلب خشنه.
دیگه چه خبر؟
  • توضیحاتی در مورد انواع کیفیت ها و نسخه ها در ...

Batwoman در فصل ۵ قسمت ۹ فلش The Flash

اخبار سینما
Batwoman در فصل ۵ قسمت ۹ فلش The Flash

نخستین فصل فصل پنجم “فلش” طرفداران را غافلگیر کرد و نخستین رسمی اشاره به وجود Batwoman داشت، ماهها پیش از اولین حضور او در سال جاری در رویداد Crossrock سالانه Arrowrough. قسمت نیز تعدادی از ارجاعات را به کتاب کلاسیک کمیک کوتاه بحران در زمین های بی نهایت، که به عنوان یک رخداد نهایی در آینده از Arrowverse اشاره کرد، کاهش یافته است.
ورود Batwoman در Arrowverse برای اولین بار اعلام شد کمی قبل از سان دیگو Comic Con 2018، زمانی که اخبار از بین رفت که CW در نظر دارد در حال توسعه یک سریال تلویزیونی بر اساس کیت کان، پسر عموی بروس وین که ناخواسته پس از پیروزی در پی او پیروز شد . بعدها تأیید شد که نه تنها CW این سری را توسعه داد، بلکه قصد داشت تا کیت کین را به عنوان بخشی از Elseworlds معرفی کند – رویداد بعدی Crossroads سالانه Arrowrow. روبی رز، از نارنجی شهرت جدید سیاه است، در نهایت در نقش کیت کین نقش داشت.

گربه به Batwoman نزدیک به پایان بخش سوم “نورا” آمد. فعالیت قسمت در اطراف نورا غرب آلن، دختر آینده بری آلن و ایلیس وست آلن، به طور تصادفی به زمان سفر قبل از اینکه او متولد شد و مدت کوتاهی پس از ازدواج با پدر و مادر خود را دیدار کرد. بری به سرعت متوجه شد که چیزی تا به حال هنگامی که نورا به نظر می رسید بیشتر نگران گذراندن وقت خود را با او نسبت به انجام همان با ایریس و خواسته Nora، نقطه ای خالی، اگر آن چیزی بود که برای ناپدید شدنش در طول بحران سال ۲۰۲۴، که او در روزنامه های آینده در آن خوانده بود. نشان می دهد بارری یک روزنامه از زمان او – سال ۲۰۴۹ – و تایید اینکه او هرگز به خانه بازگشت و که او بدون پدر بزرگ رشد کرد.

نظرات شما

این موارد را مد نظر قرار بدهید

  • دیدگاه های غیر مرتبط ارسال نکنید.
  • ادب را رعایت کنید.
  • در صورت وجود هرگونه صحنه غیر اخلاقی در فیلم، حتما از طریق بخش نظرات اطلاع دهید
  • از شما سپاس گزاریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Venom 2018
Venom 2018

Venom 2018

تاریخ اکران: اکران شده کارگردان :Ruben Fleischer مدت زمان فیلم :1 ساعت 52 دقیقه جوایز : - بودجه : نامعلوم ستاریگان : Tom Hardy, Tom Holland, Michelle Williams
امتیاز داده شده 7.1/10 از 54,809 رای

فیلم ابرقهرمانی محصول سال ۲۰۱۸ به کارگردانی روبن فلیشر است که بر اساس شخصیتی به همین نام از مجموعه کتاب‌های کمیک کمپانی مارول ساخته شده

دانلود کنید