سخن امروز :
دیالوگ: تفنگ‌تون فقط یه وسیله‌ست، ‏اون چیزی که می‌کشه یه قلب خشنه.
دیگه چه خبر؟
  • توضیحاتی در مورد انواع کیفیت ها و نسخه ها در ...

هالک در انتقامجویان ۴ میمیرد؟!

اخبار سینما
هالک در انتقامجویان ۴ میمیرد؟!

هالک قوی تر از هر قهرمان مارول دیگر است، به همین دلیل Avengers فقط مجبور بود او را به طور موثر در کمیک کشتن. همانطور که برای توانایی جاودانه خود را برای بازگشت از مرده ها … ما تضمین راه حل برای این مشکل پیچیده تر و منزجر کننده تر از هر طرفدار مارول انتظار می رود.
در حالی که هر طرفدار از جهان سینمایی Marvel در حال حاضر می داند که هالک قوی ترین Avenger است، جاویدانه او در واقع یک پیچ و تاب جدید در کمیک کنونی است. هدیه ای از مرگ و قیام اخیر او، بروس بنر در حال حاضر بیشتر از همیشه تقسیم شده است. بروس می تواند در هر روز از سر راه خود کشته شود. اما زمانی که خورشید می رود، این هولک است که برای انتقام به زندگی باز می گردد.

حداقل، او مورد استفاده قرار گرفت این توانایی زامبی ها در پشت عقب عقب افتاده حل شده است، از آنجایی که – SPOILERS – شما نمی توانید تبدیل به هالک زنده شوید … اگر سر، اندام و اندام شما در کلیه شیشه های جدا شده جدا شده و ذخیره شده اند. ما امیدواریم طرفداران هالک نشسته باشند.

برای کسانی که ممکن است آغاز فصل جدید وحشتناک در زندگی هالک را از دست ندهند، شما مجبورید که همانند دیگر انتقامجویان به یاد بیاورید که Bruce Banner فقط زنده نیست و لگد زده است، اما نتوانست خود را کنترل کند طرف هالک، منجر به ده ها تن از مشاهدات هالک و قتل عام در میان غرب میانه. تا آنجا که قهرمانان می دانند بروس بنر و هالک مرده اند از زمانی که هاکی قول داد که بنر را به قتل برساند اگر او به خطر افتاده است. بنابراین هنگامی که Avengers در پایان آخرین جلسه به دیدار او آمد، آنها بیش از یک عصبانی بودند.

نظرات شما

این موارد را مد نظر قرار بدهید

  • دیدگاه های غیر مرتبط ارسال نکنید.
  • ادب را رعایت کنید.
  • در صورت وجود هرگونه صحنه غیر اخلاقی در فیلم، حتما از طریق بخش نظرات اطلاع دهید
  • از شما سپاس گزاریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Venom 2018
Venom 2018

Venom 2018

تاریخ اکران: اکران شده کارگردان :Ruben Fleischer مدت زمان فیلم :1 ساعت 52 دقیقه جوایز : - بودجه : نامعلوم ستاریگان : Tom Hardy, Tom Holland, Michelle Williams
امتیاز داده شده 7.1/10 از 54,809 رای

فیلم ابرقهرمانی محصول سال ۲۰۱۸ به کارگردانی روبن فلیشر است که بر اساس شخصیتی به همین نام از مجموعه کتاب‌های کمیک کمپانی مارول ساخته شده

دانلود کنید