سخن امروز :
دیالوگ: تفنگ‌تون فقط یه وسیله‌ست، ‏اون چیزی که می‌کشه یه قلب خشنه.
دیگه چه خبر؟
  • توضیحاتی در مورد انواع کیفیت ها و نسخه ها در کلیک کنید

persian download

مشکل بزرگ فیلم ونوم

مشکل بزرگ فیلم ونوم
یکی از بزرگترین پرچم های قرمز فیلم رومن فلیشر Venom، این است که به نظر می رسد با جهان های مشترک – که یا ایجاد عالم مجاور عالم سونی خود را، و یا اتصال خود را به جهان سینمایی مارول. با وجود داشتن بزرگترین مانع در حال توسعه یک فیلم انفرادی برای محافظ مرگبار (با ایجاد داستان مبدایی که به وجود مرد عنکبوتی بستگی ندارد) فیلم به نظر نمی رسد که بتواند به عنوان یک موجودیت مستقل باقی بماند.
بعضی از شعرها در مورد دو شخصیتی که از نظر احساسی شکسته شده اند (خبرنگار ادی برک و سمبوت Venom) وجود دارد که از طریق همبستگی با یک وابستگی مواجه می شوند. به نظر می رسد Venom، که سونی در ابتدا به عنوان پایه ای برای ایجاد جهان ابرقهرمان سینمایی خود برای رقابت با Warner Bros و Marvel Studios توسعه داده بود. اکثر فیلم های کمیک سینمایی پیشنهاد شده سونی برای چند سال آینده در کنار قهرمانان و خائنانی وابسته به مرد عنکبوتی که Marvel بعید به نظر می رسد برای MCU، تمرکز کرده بود، و Venom به معنی تست موفقیت این فیلم ها بود.
در حال حاضر، سونی ظاهرا تلاش می کند تا آن را در هر دو جهت داشته باشد. در حالی که Venom در ابتدا به عنوان موضوع خود در نظر گرفته شد، قرارداد بین سونی و مارول استودیو که اجازه می دهد مرد عنکبوتی در جهان کلاسیک مارول در کاپیتان امریکا معرفی: جنگ داخلی و موفقیت فرار که به نظر می رسد باعث شده است که سونی بیشتر باز همکاری. این به گزارش های متضاد منجر شده است که Venom در MCU تنظیم نشده است یا این که (بسیار شبیه سری تلویزیونی Marvel تولید شده از Netflix) در یک جهان قرار گرفته است، اما نباید انتظار داشته باشید که کاپیتان امریکا و Daredevil هم تیمی خود باشند در هر زمان به زودی. این وضعیت وضعیت تمام فیلمهایی است که به دلایل متعددی به دنبال Venom به شمار میآید.
"اگر فیلتر شکن تون فعاله "غیر فعال کنید" تا براحتی و با سرعت بالا دانلود کنید"
لینک های دانلود
نظرات شما

این موارد را مد نظر قرار بدهید

  • دیدگاه های غیر مرتبط ارسال نکنید.
  • ادب را رعایت کنید.
  • در صورت وجود هرگونه صحنه غیر اخلاقی در فیلم، حتما از طریق بخش نظرات اطلاع دهید
  • از شما سپاس گزاریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Incredibles 2 2018
Incredibles 2 2018

Incredibles 2 2018

تاریخ اکران: اکران شده کارگردان :Brad Bird مدت زمان فیلم :118 دقیقه جوایز : - بودجه : نامعلوم ستاریگان : Craig T. Nelson, Holly Hunter, Sarah Vowell, Huck Milner
امتیاز داده شده ۸٫۰/۱۰ از ۱۰۶,۰۴۳ رای

باب پار (آقای باور نکردنی) برای مراقبت از بچه ها در حالی که هلن (Elastigirl) صرفه جویی در جهان را ترک کرده است.

دانلود کنید