سخن امروز :
دیالوگ: تفنگ‌تون فقط یه وسیله‌ست، ‏اون چیزی که می‌کشه یه قلب خشنه.
دیگه چه خبر؟
  • توضیحاتی در مورد انواع کیفیت ها و نسخه ها در کلیک کنید

persian download

جنگ بی نهایت: راه های آسان Avengers می تواند Thanos را از پا در اورد

جنگ بی نهایت: راه های آسان Avengers می تواند Thanos را از پا در اورد
Thanos به Avengers به ​​پایان رسید: جنگ بی نهایت به عنوان برنده روشن برش، اما Avengers چند فرصت طلایی برای متوقف کردن او را از دست داد. سرانجام Mad Titan جاش برولین، پس از اینکه در The Avengers دچار عصبانیت شد و در نقش کوتاه در نگهبانان کهکشان، در معرفی Infinity War معرفی شد. او در نهایت موفق به از بین بردن نیمی از جمعیت جهان، ترک قهرمانان باقی مانده MCU سوگند به تلفات سنگین.
در جنگ بی نهایت، تعدادی از قهرمانان انتخاب هایی را که به نظر می رسید بهترین شانس خود را برای متوقف کردن Thanos می دانند. دکتر عجیب و غریب موافقت کرد که در هر درخواست آهنگر به تیتان برود. مرد عنکبوتی که در کنار Q-Ship قرار دارد، با وجود اینکه تونی به او می گوید که به خانه برود، منتظر ماند. پانچ سیاه تصمیم گرفت تا گنبد محافظان وکندا را باز کند. هالک تصمیم گرفت بیرون بیاد. ثور معروف به قفسه سینه Thanos، به جای سر و یا بازو او. عجیب و غریب حتی تصمیم گرفت از Time Stone به Thanos پس از دیدن ۱۴،۰۰۰،۶۰۵ امکانات، تنها با یک نتیجه در پیروزی خود را.
مهم نیست که قهرمانان مختلف تصمیم بگیرند، اهداف Thanos هنوز به دست آمده است. این به قهرمانان باقی مانده منجر خواهد شد و تلاش می کند تا بهترین شیوه ای را برای خلاص شدن از چاقو در Avengers 4 پیدا کند. اما، اگر آنها برخی طرح های جایگزین را مورد آزمایش قرار دادند، ممکن است حتی در این موقعیت قرار نگیرند. در اینجا چند راه وجود دارد که Avengers (به طور نظری) Thanos را در جنگ بی نهایت متوقف کرده است.
  • این صفحه: How Heimdall Or Doctor عجیب و غریب می تواند شکست Thanos
  • صفحه ۲: ​​فقط به تیتان بروید!

 

HeMdall Thanos را به فضای عمیق ارسال می کند

اگر یک شکست سریع در راه Thanos بود، احتمال وجود دارد Heimdall ادریس البا می تواند کلیدی برای همه است. هنگامی که جنگ بی نهایت باز می شود، Thanos و Order Black قبلا فرمانده کشتی پناهنده Asgardian شده اند. فقط Thor، Loki، Hulk، و Heimdall زخمی باقی می ماند برای تلاش و مبارزه با دیوانه تیتان و رفقایشان. Power Thanos به سرعت نمایش داده می شود، زیرا او هولک را بدون نیاز به استفاده از Power Stone می کشد، اما این چیزی است که تقریبا بلافاصله پس از شکست هالک اتفاق می افتد که می تواند به عنوان راهی برای از بین بردن Thanos استفاده شود.
منبع: Screenrant
"اگر فیلتر شکن تون فعاله "غیر فعال کنید" تا براحتی و با سرعت بالا دانلود کنید"
لینک های دانلود
نظرات شما

این موارد را مد نظر قرار بدهید

  • دیدگاه های غیر مرتبط ارسال نکنید.
  • ادب را رعایت کنید.
  • در صورت وجود هرگونه صحنه غیر اخلاقی در فیلم، حتما از طریق بخش نظرات اطلاع دهید
  • از شما سپاس گزاریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Incredibles 2 2018
Incredibles 2 2018

Incredibles 2 2018

تاریخ اکران: اکران شده کارگردان :Brad Bird مدت زمان فیلم :118 دقیقه جوایز : - بودجه : نامعلوم ستاریگان : Craig T. Nelson, Holly Hunter, Sarah Vowell, Huck Milner
امتیاز داده شده ۸٫۰/۱۰ از ۱۰۶,۰۴۳ رای

باب پار (آقای باور نکردنی) برای مراقبت از بچه ها در حالی که هلن (Elastigirl) صرفه جویی در جهان را ترک کرده است.

دانلود کنید