سخن امروز :
صداقت نعمتی بسیار ارزشمند است، انتظارش را از مردم بی ارزش نداشته باشید.
دیگه چه خبر؟
  • به وب سایت ما خوش آمدید
  • نسخه جدید قالب بار گزاری شده است ، لذت ببرید
  • پرشین دانلود در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد ثبت شده است

جنگ بی نهایت: راه های آسان Avengers می تواند Thanos را از پا در اورد

جنگ بی نهایت: راه های آسان Avengers می تواند Thanos را از پا در اورد
Thanos به Avengers به ​​پایان رسید: جنگ بی نهایت به عنوان برنده روشن برش، اما Avengers چند فرصت طلایی برای متوقف کردن او را از دست داد. سرانجام Mad Titan جاش برولین، پس از اینکه در The Avengers دچار عصبانیت شد و در نقش کوتاه در نگهبانان کهکشان، در معرفی Infinity War معرفی شد. او در نهایت موفق به از بین بردن نیمی از جمعیت جهان، ترک قهرمانان باقی مانده MCU سوگند به تلفات سنگین.
در جنگ بی نهایت، تعدادی از قهرمانان انتخاب هایی را که به نظر می رسید بهترین شانس خود را برای متوقف کردن Thanos می دانند. دکتر عجیب و غریب موافقت کرد که در هر درخواست آهنگر به تیتان برود. مرد عنکبوتی که در کنار Q-Ship قرار دارد، با وجود اینکه تونی به او می گوید که به خانه برود، منتظر ماند. پانچ سیاه تصمیم گرفت تا گنبد محافظان وکندا را باز کند. هالک تصمیم گرفت بیرون بیاد. ثور معروف به قفسه سینه Thanos، به جای سر و یا بازو او. عجیب و غریب حتی تصمیم گرفت از Time Stone به Thanos پس از دیدن ۱۴،۰۰۰،۶۰۵ امکانات، تنها با یک نتیجه در پیروزی خود را.
مهم نیست که قهرمانان مختلف تصمیم بگیرند، اهداف Thanos هنوز به دست آمده است. این به قهرمانان باقی مانده منجر خواهد شد و تلاش می کند تا بهترین شیوه ای را برای خلاص شدن از چاقو در Avengers 4 پیدا کند. اما، اگر آنها برخی طرح های جایگزین را مورد آزمایش قرار دادند، ممکن است حتی در این موقعیت قرار نگیرند. در اینجا چند راه وجود دارد که Avengers (به طور نظری) Thanos را در جنگ بی نهایت متوقف کرده است.
  • این صفحه: How Heimdall Or Doctor عجیب و غریب می تواند شکست Thanos
  • صفحه ۲: ​​فقط به تیتان بروید!

 

HeMdall Thanos را به فضای عمیق ارسال می کند

اگر یک شکست سریع در راه Thanos بود، احتمال وجود دارد Heimdall ادریس البا می تواند کلیدی برای همه است. هنگامی که جنگ بی نهایت باز می شود، Thanos و Order Black قبلا فرمانده کشتی پناهنده Asgardian شده اند. فقط Thor، Loki، Hulk، و Heimdall زخمی باقی می ماند برای تلاش و مبارزه با دیوانه تیتان و رفقایشان. Power Thanos به سرعت نمایش داده می شود، زیرا او هولک را بدون نیاز به استفاده از Power Stone می کشد، اما این چیزی است که تقریبا بلافاصله پس از شکست هالک اتفاق می افتد که می تواند به عنوان راهی برای از بین بردن Thanos استفاده شود.
منبع: Screenrant
نظرات شما

این موارد را مد نظر قرار بدهید

  • دیدگاه های غیر مرتبط ارسال نکنید.
  • ادب را رعایت کنید.
  • در صورت وجود هرگونه صحنه غیر اخلاقی در فیلم، حتما از طریق بخش نظرات اطلاع دهید
  • از شما سپاس گزاریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود فیلم Ant-Man And The Wasp 2018
دانلود فیلم Ant-Man And The Wasp 2018

دانلود فیلم Ant-Man And The Wasp 2018

تاریخ اکران: ۶ ژوئیه ۲۰۱۸ (ایالات متحده) کارگردان : پیتون رید مدت زمان فیلم :۲ ساعت ۵ دقیقه جوایز : موجود نیست بودجه : 161 میلیون دلار آمریکا تهیه کنندگان : کوین فایگی
امتیاز داده شده 7.6 - 10 از 32,635 رای

مرد مورچه‌ای و زنبورک ، فیلمی ابرقهرمانی محصول سال ۲۰۱۸ به کارگردانی پیتون رید است. این دومین قسمت از مجموعه فیلم‌های مرد مورچه‌ای می‌باشد. در خلاصه داستان قسمت دوم آمده است که ...

دانلود کنید