سخن امروز :
دیالوگ: تفنگ‌تون فقط یه وسیله‌ست، ‏اون چیزی که می‌کشه یه قلب خشنه.
دیگه چه خبر؟
  • توضیحاتی در مورد انواع کیفیت ها و نسخه ها در کلیک کنید

persian download

اطلاعاتی که برای جرایم جنجالی فیلم جیمز گریندولدال منتشر شده است

اخبار سینما
اطلاعاتی که برای جرایم جنجالی فیلم جیمز گریندولدال منتشر شده است

یکی از بهترین جنبه های جانوران فوق العاده و از کجا پیدا کردن آنها نمره سرسخت و با شکوه آن است که توسط جیمز نیوتن هوارد تشکیل شده است. خوشبختانه، آهنگساز مشهور برای دنباله ای از جانوران فوق العاده بازگشته است: جنایات Grindelwaldand WaterTower Music همه چیز را برای موسیقی متن دنبال می کند و حتی دو آهنگ را برای پخش و خرید به زودی منتشر می کند.

جرایم جنجالی موسیقی گریدل والد شامل ۲۵ آهنگ است که همه آنها برای خرید دیجیتال در تاریخ ۹ نوامبر در دسترس خواهند بود. CD در ۳۰ نوامبر در قفسه ها قرار می گیرد، در حالی که وینیل در ماه ژانویه ۲۰۱۹ برنامه ریزی شده است. علاوه بر نمره، موسیقی متن فیلم طرفداران را به سه نشانه پیانو انفرادی که توسط جیمز نیوتن هوارد اجرا شده است و در این فیلم شنیده نمی شود: “تم دانبلدور (پیانو سولو)”، “تم فوق العاده جانوران” (پیانو سولو) و “تم لتا (پیانو سولو) “این سه آهنگ قرار است ۲۶ اکتبر ۲۰۱۸ منتشر شود.

برای آن دسته از طرفدارانی که قادر به صبر نیستند، WaterTower نیز دو آهنگ را برای جریان اولیه و خرید با عنوان «جانوران فوقالعاده: جنایات گریندل والد» و «سالاماندر ایدز» منتشر کرد که شما میتوانید به اینجا گوش کنید. درست است که شما می دانید که موسیقی کاملا فوق العاده است، ملودی های با شکوه، زیبا و کور، که یادآور ادوارد اسکیزور هاند و دنی آلفمن است.

“جیمز نیوتن هوارد” آهنگساز را توصیف می کند “برای کار بر روی جانوران فوق العاده یک فرصت شگفت انگیز موسیقی است.” “فیلم لذت بخش، قابل توجه و پیچیده است؛ و [مدیر] دیوید ییتس به موسیقی بسیار جدی توجه می کند و یک همکار واقعا پرشور و مشتاق است. ”

جانوران فوق العاده: جنایات گرینده والد دوم از پنج ماجراجویی همه جدید در J.K. جهان جادوگری روولینگ. ستاره فیلم Eddie Redmayne به عنوان نیوت اسکندر در کنار ستارگان بازگشت کاترین واترستون، دان فوگلر، آلیسون سودول و عزرا میلر است. آنها توسط کلودیا کیم، زو Kravitz، Callum ترنر، با جودو قانون به عنوان دامبلدور و جانی دپ به عنوان Grindelwald نامزد پیوسته اند.

در پایان اولین فیلم جادوگر قدرتمند Dark Gellert Grindelwald (Depp) توسط MACUSA (کنگره جادویی ایالات متحده آمریکا)، با کمک نیوت اسکامander (Redmayne) دستگیر شد. Grindelwald از زندان آزاد شد و برای جمع آوری پیروان خود، بیشترین چیزهایی را که به نظر نمی رسید، به کار برده است: جادوگران خالص خون، تا بر تمامی موجودات غیر جادویی حکومت کنند.

آلبوس دومبلدور (Law) در تلاش برای خنثی کردن برنامه های گریندل والد، دانشجوی سابقش نیوت اسکاماندر را می پذیرد، که موافقت خود را برای کمک به آنها، از خطرات پیش رو، بی اطلاع می کند. خطوط به عنوان عشق و وفاداری آزمایش می شود، حتی در میان واقعی دوستان و خانواده، در یک جهان جادوگری فزاینده فزاینده.

جانوران فوق العاده: جنایات گریندولدول توسط دیوید ییتس، از فیلمنامه ای از سوی J.K. روولینگ و تولید شده توسط دیوید هیمان، J.K. راولینگ، استیو کلوکس و لیونل وایگرام. این فیلم در سینماها در تاریخ ۱۶ نوامبر ۲۰۱۸ آغاز خواهد شد

"اگر فیلتر شکن تون فعاله "غیر فعال کنید" تا براحتی و با سرعت بالا دانلود کنید"
لینک های دانلود
نظرات شما

این موارد را مد نظر قرار بدهید

  • دیدگاه های غیر مرتبط ارسال نکنید.
  • ادب را رعایت کنید.
  • در صورت وجود هرگونه صحنه غیر اخلاقی در فیلم، حتما از طریق بخش نظرات اطلاع دهید
  • از شما سپاس گزاریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Incredibles 2 2018
Incredibles 2 2018

Incredibles 2 2018

تاریخ اکران: اکران شده کارگردان :Brad Bird مدت زمان فیلم :118 دقیقه جوایز : - بودجه : نامعلوم ستاریگان : Craig T. Nelson, Holly Hunter, Sarah Vowell, Huck Milner
امتیاز داده شده ۸٫۰/۱۰ از ۱۰۶,۰۴۳ رای

باب پار (آقای باور نکردنی) برای مراقبت از بچه ها در حالی که هلن (Elastigirl) صرفه جویی در جهان را ترک کرده است.

دانلود کنید